Schrijf je in voor de Europass info-momenten

Europass organiseert drie infomomenten voor ervaren en onervaren deelnemers:

  • Europass Mobiliteitstraining – donderdag 29 oktober 2026 (Brussel)
  • Europass op school training – donderdag 12 november 2026 (online)
  • Europass  Mobiliteitstraining – donderdag 4 februari 2027 (online)

Hieronder vind je alle informatie.

Europass Mobiliteitstraining – donderdag 29 oktober 2026

Ben jij nieuw in de wereld van Europass Mobiliteiten? Wil je leren hoe je competenties van cursisten of leerlingen duidelijk en professioneel kunt omschrijven? Blokkeer alvast donderdag 29 oktober 2026 in je agenda!

Tijdens deze interactieve dag in Brussel maak je kennis met de nieuwe aanvraagmethode voor Europass Mobiliteiten. Je krijgt praktische tools en inzichten aangereikt om vlot aan de slag te gaan met mobiliteitsdocumenten en om leerresultaten en vaardigheden kwalitatief te beschrijven.

Voor wie?

Voor alle professionals uit onderwijs en opleiding die willen starten met Europass Mobiliteiten of hun aanpak willen versterken.

Waarom deelnemen?

  • Je leert werken met de aanvraagmethode
  • Je ontdekt hoe je competenties helder en doelgericht formuleert
  • Je ontmoet andere nieuwkomers en wisselt ervaringen uit

 

🗓️ Datum: Donderdag 29 oktober 2026

📍Locatie: Hendrik Consciencegebouw te Brussel

💡Deelnemen is gratis, maar de plaatsen zijn beperkt.

📝 Schrijf je in

Europass op school training – donderdag 12 november 2026 (online)

Wil jij jouw leerlingen sterker maken in loopbaanvoorbereiding, digitalisering en internationale kansen? Noteer dan donderdag 12 november 2026 in je agenda!
Europass Vlaanderen organiseert die dag een inspirerende Webinar voor professionals uit het schoolonderwijs.

Tijdens deze Webinar krijg je praktische tools en inzichten aangereikt om leerlingen te begeleiden bij het opstellen van een sterk CV, het gebruiken van e-portfolio’sen het ontdekken van internationale leerervaringen. Een unieke kans om je expertise te versterken én in contact te komen met collega’s uit het veld.

Voor wie?

Leerkrachten, leerlingbegeleiders, stagecoördinatoren, CLB-medewerkers en iedereen die jongeren wil ondersteunen in hun groei en oriëntatie.

🗓️ Datum: Donderdag 12 november 2026
📍 Locatie: Online (link volgt bij inschrijving)
💡 Deelnemen is gratis
📝 Schrijf je in

Save the Date : online mobiliteitstraining – donderdag 4 februari 2026

Ben jij nieuw in de wereld van Europass Mobiliteiten? Wil je leren hoe je competenties van cursisten of leerlingen duidelijk en professioneel kunt omschrijven? Blokkeer alvast donderdag 4 februari 2027 in je agenda!

 

Tijdens deze interactieve Webinar maak je kennis met de nieuwe aanvraagmethode voor Europass Mobiliteiten. Je krijgt praktische tools en inzichten aangereikt om vlot aan de slag te gaan met mobiliteitsdocumenten en om leerresultaten en vaardigheden kwalitatief te beschrijven – allemaal vanop je eigen locatie.

Voor wie?

Voor alle professionals uit onderwijs en opleiding die willen starten met Europass Mobiliteiten of hun aanpak willen versterken.

Waarom deelnemen?

  • Je leert werken met de aanvraagmethode
  • Je ontdekt hoe je competenties helder en doelgericht formuleert
  • Je krijgt de kans om vragen te stellen en ervaringen te delen met andere deelnemers

 

🗓️ Datum: Donderdag 4 februari 2027
💻 Locatie: Online (link volgt bij inschrijving)
💡 Deelnemen is gratis, maar het aantal plaatsen is beperkt.
📝 Inschrijven kan je vanaf december– hou je inbox dus zeker in de gaten!

Samen maken we Europass toegankelijker en krachtiger voor iedereen!