Ontdek het nieuws bij eTwinning

Er staan drie belangrijke nieuwsitems op het progamma bij eTwinning:

  1. Partner Finding seminarie eTwinning & Erasmus+ voor geaccrediteerde scholen in Belgrado.
  2. ESEP-campagne: Ontdek de vele mogelijkheden van het European School Education Platform!
  3. Een nieuwe stek op de eTwinning website met tal van inspirerende eTwinning-projecten.

Hieronder vind je alle details:

1) Nog tot 13 april kan je inschrijven voor Partner Finding seminarie eTwinning & Erasmus+ voor geaccrediteerde scholen in Belgrado

Tijdens dit Partner Finding Seminarie in Belgrado kan je als geaccrediteerde school collega’s uit de deelnemende landen ontmoeten en zo jouw internationale netwerk uitbreiden. Zoek een partner(s) en start samen een eTwinning- en Erasmus+-project op met begeleiding van de verschillende nationale ondersteuningsdiensten ter plaatse. Op die manier begin je aan jouw internationaliseringsverhaal zonder enige drempel!

Lees er alles over op de website van eTwinning.

 

2) ESEP-campagne: Ontdek één platform met eindeloos veel mogelijkheden!

Op het European School Education Platform vind je alles wat je nodig hebt om meteen aan de slag te gaan:

  • Klaar-voor-de-klas lesmateriaal
  •  Artikels van experten over actuele onderwijsthema’s
  • Gratis online cursussen en webinars
  • Europese samenwerking via eTwinning
  • Inspirerende praktijkvoorbeelden uit echte klaslokalen
  • Projectkits, interviews, publicaties en podcasts

 

Het platform bundelt praktische hulpmiddelen en professionele leermogelijkheden op één plek, zodat jij als leerkracht zowel je klaspraktijk als de ontwikkeling van je hele school kunt versterken.

Gratis. Toegankelijk. Beschikbaar in alle Europese talen.

Hier vind je meer info over de campagne en ESEP.

 

3) Laat je inspireren door de eTwinning-projecten van Vlaamse leerkrachten!

We laten je graag kennismaken met echte eTwinning-projecten. Leerkrachten vertellen over de aanloop, de uitwerking en afronding van hun project. We voegden de afgelopen weken heel wat nieuwe projecten toe: projecten die een kwaliteitslabel haalden, die een eTwinning Award wonnen of die werken met bijzondere doelgroepen zoals kleuters en leerlingen uit het buitengewoon onderwijs. Ook nieuwe voorbeelden van blended mobilities en samenwerkingen met Erasmus+ werden toegevoegd. Lees er meer over op de website van eTwinning!