Twee Erasmus+ activiteiten voor de sportsector

1. Erasmus+ infosessie in Gent

Bart Verschueren van Epos geeft op 7 november 2026, op de Dag van de Trainer in Gent een infosessie over leermobiliteit van trainers in Erasmus+ Sport.

Hij toont hoe trainers en sportorganisaties via internationale uitwisseling nieuwe inzichten, vaardigheden en inspiratie kunnen opdoen. Aan de hand van concrete voorbeelden en praktische tips krijgen deelnemers handvatten om zelf aan de slag te gaan met Erasmus+ projecten en hun werking te versterken.

Neem deel en schrijf je in.

2. Netwerkevent | Samen sterker in Sport

Op 2 december 2026 slaan Epos, het Kenniscentrum Sport & Bewegen, het Nederlands Nationaal Agentschap Erasmus+ en Sport Vlaanderen de handen in elkaar voor het ‘Netwerkevent | Samen sterker in Sport‘. Hoor uit de eerste hand wat de ontwikkelingen zijn op het gebied van relevante Europese subsidies en Europees sportbeleid.

Aansluitend ontmoeten sportorganisaties uit Nederland en Vlaanderen elkaar tijdens een bruisende netwerkmiddag in gaststad Rotterdam.

Tijdens dit event krijg je alle ruimte om:

  • de kansen van Erasmus+ Sport te ontdekken;
  • nieuwe ontwikkelingen in Europees sportbeleid te horen;
  • inspiratie op te doen tijdens informatiesessies en aan de hand van aansprekende praktijkvoorbeelden;
  • frisse ideeën uit te wisselen over samenwerking en de maatschappelijke waarde van sport en bewegen;
  • waardevolle contacten te leggen met sportorganisaties uit Nederland en Vlaanderen

 

Ontdek het programma en meld je aan op de website van het Nederlandse Erasmus+ Nationaal Agentschap.