Home Contact Wie is wie

Wie is wie

  • Directeur

    Jill Peiffer

    jill.peiffer@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 98 87

    Operationeel coördinator en vertegenwoordiger team communicatie

    Caroline Burm

    caroline.burm@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 03 71

    Coördinator Europass en vertegenwoordiger e-team

    Eva Van de gaer

    eva.vandegaer@epos-vlaanderen.be

    (02) 553.95.91

    Stafmedewerker Epos

    Petra Gillis

    petra.gillis@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 40

    Teamleider financiën en administratie

    Stefaan Logé

    stefaan.loge@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 21

    Teamleider Vlaamse en Europese Fondsen

    Wim Cloots

    wim.cloots@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 42

    Team Sint

    Vertegenwoordiger Team Samenwerking en Internationalisering

  • Operationeel coördinator en vertegenwoordiger team communicatie

    Caroline Burm

    caroline.burm@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 03 71

    Medewerker communicatie

    Filip Bellinck

    filip.bellinck@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 14

  • Coördinator Europass en vertegenwoordiger e-team

    Eva Van de gaer

    eva.vandegaer@epos-vlaanderen.be

    (02) 553.95.91

    Coördinator Epale & national coördinator European agenda for adult learning

    Karine Nicolay

    karine.nicolay@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 98 68

    Medewerker EPALE

    Maddy Bollen

    maddy.bollen@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 95 58

    Coördinator eTwinning

    Iris Speleers

    iris.speleers@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 02 99

    Medewerker eTwinning

    Marianne Gees

    marianne.gees@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 03 58

    Medewerker eTwinning

    Hannah De Munck

    hannah.demunck@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 29 18

    Medewerker eTwinning

    Linda Cys

    linda.cys@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 96 35

    Coördinator Euroguidance

    Joke Verlinden

    joke.verlinden@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 99 42

  • Beleidsmedewerker Europese horizontale prioriteiten

    Isabella Livoti

    isabella.livoti@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 57 51

    Stafmedewerker Epos

    Petra Gillis

    petra.gillis@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 40

  • Teamleider financiën en administratie

    Stefaan Logé

    stefaan.loge@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 21

    Medewerker financiën en administratie

    Kathleen De Pestel

    kathleen.depestel@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 01 16

    Medewerker financiën en administratie

    Myriam Smeesters

    myriam.smeesters@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 96 34

    Medewerker financiën en administratie

    Rigo Darche

    rigo.darche@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 99 40

    Medewerker secretariaat en onthaal

    Veerle Devisch

    veerle.devisch@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 31

  • Teamleider Vlaamse en Europese Fondsen

    Wim Cloots

    wim.cloots@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 42

    Dossierbeheerder KA2

    Bart Claes

    bart.claes@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 64 68

    IT

    Frederik Van Crombrugge

    frederik.vancrombrugge@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 99 41

    Dossierbeheerder Buurklassen en verantwoordelijke certificatie organisaties (OID)

    Hilde Juchtmans

    hilde.juchtmans@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 20

    Dossierbeheerder KA101-KA121/KA122-SCH

    Johan De Witte

    johan.dewitte@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 96 44

    Dossierbeheerder KA2

    Jolien Snoeck

    jolien.snoeck@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 96 58

    Dossierbeheerder KA104/KA116 -KA121 ADU-KA122 ADU/VET

    Jolien Van de Woestijne

    jolien.vandewoestijne@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 96 76

    Dossierbeheerder KA107 en Intercommunautaire uitwisseling

    Lotte Bovijn

    lotte.bovijn@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 96 24

    Stafmedewerker Vlaamse en Europese Fondsen

    Melissa Bekaert

    melissa.bekaert@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 29 74

    Dossierbeheerder KA103 en Erasmus Belgica

    Ronny Masset

    ronny.masset@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 24

    Dossierbeheerder KA102 - KA121 VET

    Simon Santens

    simon.santens@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 63 31

    Dossierbeheerder KA2

    Wouter Van Riet

    wouter.vanriet@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 53 76

  • Consulent volwasseneneducatie en publieke sector

    Ben De Maeijer

    ben.demaeijer@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 25 54

    Consulent basis - en secundaire scholen (Antwerpen, Limburg, Brussel en Vlaams-Brabant)

    Jan Ceulemans

    jan.ceulemans@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 97 28

    Consulent hoger onderwijs

    Jos Verheyden

    jos.verheyden@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 99 23

    Consulent basis- en secundaire scholen (Oost- en West-Vlaanderen) en arbeidsmarktactoren

    Marc De Vlieger

    marc.devlieger@epos-vlaanderen.be

    (02) 553 99 22