Webinar voor aanvragers van een Erasmusaccreditatie (KA120) op 25 augustus van 12.30 tot 13.30 u.
Deadline voor inschrijvingen is 24 augustus 2026 om 12u ‘s middags.
Je wil later dit jaar een KA120-aanvraag indienen om geaccrediteerd te worden en zo vlotter mobiliteiten aan te kunnen vragen?
Dan is dit berichtje voor jou interessant.
Wanneer je die KA120-aanvraag indient, staat je organisatie centraal en hoe die internationalisering als structureel onderdeel van het beleid heeft ingebed. Van financiering en subsidies is er in deze fase nog geen sprake.
Dat laatste komt pas op de proppen wanneer je KA120-aanvraag werd goedgekeurd en je dus officieel geaccrediteerd bent.
In februari van volgend jaar zal je dan naar alle waarschijnlijkheid mobiliteiten aanvragen via KA121. Maar als je mobiliteiten vraagt, vraag je dus feitelijk ook subsidies. En vooraleer we subsidies toekennen, willen we weten of jouw organisatie zo’n project financieel aankan.
Daarom willen we je nu al informeren over de financiële vereisten die gepaard gaan met een KA121-aanvraag.
Dit webinar is specifiek bedoeld voor organisaties die volgens hun juridisch statuut in OID ‘privé’ zijn, voor minder dan 50% met openbare subsidies worden gefinancierd, en geen officieel erkende school zijn.
Dat betekent dus dat openbare organisaties, erkende scholen, of organisaties waarvan de werking voor meer dan de helft met publieke middelen worden gefinancierd, dit dus niet hoeven te volgen.
Tijdens het webinar wordt toegelicht:
- Wat een financial capacity check is
- Welke organisaties zo’n check krijgen en waarom
- Welke documenten moeten worden bezorgd
- Wat er wordt gecontroleerd
- Wat de gevolgen zijn
- Wat de meest voorkomende vragen en antwoorden zijn
Door deel te nemen aan dit webinar hopen we je tijdig te informeren zodat je de nodige maatregelen kan treffen met het oog op je KA121-aanvraag.
Schrijf je in via het online inschrijvingsformulier hieronder: